Bestuur

  • Ve bestuur der VCMS Maastricht

    Linn Timmermans
    Voorzitter
    M lej.timmermans@student.maastrichtuniversity.nl
    T +31 6 83 16 73 27

    Lindsy Engels
    Secretaris
    M lmj.engels@student.maastrichtuniversity.nl
    T +31 6 27 47 41 50

    Willemijn Tunnissen
    Penningmeester
    M w.tunnissen@student.maastrichtuniversity.nl
    T +31 6 12 90 11 13

  • IVe bestuur der VCMS Maastricht

    Danique Heuvelings
    Voorzitter
    M d.heuvelings@student.maastrichtuniversity.nl
    T +32 473 26 69 51

    Kirsten Waanders
    Secretaris
    M ka.waanders@student.maastrichtuniversity.nl
    T +31 6 29 02 18 16

    Sharon Theuws
    Penningmeester
    M sharon.theuws@student.maastrichtuniversity.nl
    T +31 6 34 19 73 97

  • IIIe bestuur der VCMS Maastricht

    Vincent Kroeze
    Voorzitter
    M v.kroeze@student.maastrichtuniversity.nl

    Laura Visser
    Secretaris
    M laura.visser@student.maastrichtuniversity.nl

    Jasmijn Murk
    Penningmeester
    M j.murk@student.maastrichtuniversity.nl 

  • IIe bestuur der VCMS Maastricht

    Bestuur 2016-2017

     

    Vincent Kroeze
    Voorzitter
    M v.kroeze@student.maastrichtuniversity.nl

    Pam van der Meeren
    Secretaris
    M p.vandermeeren@student.maastrichtuniversity.nl

    Felicia Tjahjadi
    Penningmeester
    M f.tjahjadi@student.maastrichtuniversity.nl

  • Ie bestuur der VCMS Maastricht

    Maxime van Kemenade
    Voorzitter
    M m.vankemenade@student.maastrichtuniversity.nl

    Vincent Gilissen
    Secretaris
    M v.gilissen@student.maastrichtuniversity.nl

    Jasper Luijkx
    Penningmeester
    M j.luijkx@student.maastrichtuniversity.nl 

  • Oprichters der VCMS Maastricht

    Maxime van Kemenade
    Voorzitter
    M m.vankemenade@student.maastrichtuniversity.nl

    Vincent Gilissen
    Secretaris
    M v.gilissen@student.maastrichtuniversity.nl

    Jasper Luijkx
    Penningmeester
    M j.luijkx@student.maastrichtuniversity.nl